Ümit Özdağ: Türkiye ne yazık ki içeriden de hançerleniyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

umit ozdag turkiye ne yazik ki iceriden de hancerleniyor 39bcaec

Hüsnü Ümit AVCI-Alperen YILDIZ/SİVAS, (DHA)- ZAFER Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, “AK Parti, MHP, İYİ Parti ve Saadet Partisi kınama için bildiri veriyor, CHP ve HDP buna katılmıyor. İktidarın ortağı olan HÜDA PAR’ın ne söylediğini duyan var mı aramızda? PKK terör örgütünü kınıyor mu? O da alkışlıyor. Özetle Türkiye sadece dışarıdan kuşatılmıyor aynı zamanda ne yazık ki içeriden de hançerleniyor” dedi. 
Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ bir dizi ziyarette bulunmak üzere Sivas’a geldi. Özdağ, ilk olarak kentteki bir restoranda basın mensupları ile bir araya gelerek açıklamalarda bulundu. Özdağ, son 3 günde Irak’ın kuzeyinden  üzücü haberler geldiğini belirterek, “Türk milletinin yüreği kan ağlıyor. Yaşanan hadiseler aslında hiç şaşırtıcı değil. Ülkemizin etrafındaki ateş çemberi her geçen gün daralıyor. Zafer Partisi olarak ülkemizin ağır bir kuşatma altında olduğu ve bu kuşatmanın her geçen gün daha da daraldığı konusunda aylardan beri ısrarla Türk devletini yönetmeye çalışan ve yönetemeyen kadroyu ve Türk halkını uyarıyoruz. Atılması gereken adımlar atılmadığı gibi Türkiye’yi ağır tehditlerle karşı karşıya bırakacak adımların arkası kesilmeden gerçekleştiriliyor” dedi.  
‘ÜLKEMİZ YAŞADIĞI BU AĞIR SORUNLARI AŞACAKTIR’
TBMM Genel Kurulunda teröre karşı AK Parti, MHP, İYİ Parti ve Saadet Partisi’nin ortak imzaladığı bildiri ile ilgili açıklamalarda bulunan Özdağ, teröre karşı iç cephede birliğin sağlanması gerektiğini belirterek, “Mecliste, bu son terör olaylarında kınanması söz konusu oluyor. AK Parti, MHP, İYİ Parti ve Saadet Partisi kınama için bildiri veriyor, CHP ve HDP buna katılmıyor. İktidarın ortağı olan HÜDA PAR’ın ne söylediğini duyan var mı aramızda? PKK terör örgütünü kınıyor mu? O da alkışlıyor. Özetle; Türkiye sadece dışarıdan kuşatılmıyor aynı zamanda ne yazık ki içeriden de hançerleniyor. Buna rağmen ülkemiz yaşadığı bu ağır sorunları aşacaktır” diye konuştu. (DHA)
FOTOĞRAFLI

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kripto Coin Carsisi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

KRİPTO COİN ÇARŞISI