“Ev sahibi olmak isteyenlere sosyal arsa projeleriyle alternatif sunuyoruz”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ev sahibi olmak isteyenlere sosyal arsa projeleriyle alternatif sunuyoruz bbd480e

İSTANBUL, (DHA)- Enflasyon etkisiyle yaşanan fiyat artışlarının en çok emlak piyasasını etkilediğini ifade eden Nova Arsa Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Kolcuoğlu, “İkamet etmek ya da yatırım yapmak amacıyla konut almayı planlayanlar ise fiyatların hızla yükselmesinden dolayı farklı seçeneklere yönelmek durumunda kaldı. Biz de yatırımcıların davranışlarında yaşanan bu değişimin farkında olarak ev sahibi olmak isteyenlere sosyal arsa projeleriyle alternatif sunuyoruz. Proje bedeli ödemeden, tüm resmi izin ve belgeler tamamlanmış, imarlı, ifrazlı, master planlı şekilde yatırım olanağı tanıyoruz” dedi. 

Arsa yatırımında en önemli konulardan birisinin güven olduğunu söyleyen Kolcuoğlu, “İnsanlar maalesef geçmişte yaşanan olumsuz tecrübeler sebebiyle bu konuya biraz temkinli yaklaşıyor. Fakat pek çok müşterimiz bizi tanıdıktan sonra farkımızı ve hızlı tapu teslimiyle güvenilirliğimizi deneyimliyor. Örneğin İznik, Düzce ve Çanakkale projelerimizde hemen tapu teslimi yapıyoruz. Projelerin teslimi için mevcut takvimimizi şu şekilde çerçevelendirdik; Kocaeli projemiz 4 yıl, İznik 3 yıl, Düzce ve Çanakkale 2 yıl, Ayvalık 3 yıl içinde teslim edilecek” ifadelerini kullandı. 

“YÜKSEK PRİM YAPMA ŞANSI OLAN YERLERE ODAKLANIYORUZ” 

Kolcuoğlu, “Firma olarak halihazırda gelişimini tamamlamış bölgelere değil, orta vadede yüksek prim yapma şansı olan yerlere odaklanıyoruz. Böylece yatırımcımız için büyük kazanç fırsatı oluşturuyoruz. Mesela Kocaeli projemiz 18 ay içerisinde 5 kat prim yaparak yatırımcısının yüzünü güldürdü. Bu gelişmeyi diğer projelerimizde de kaydetmek için çalışmalarımıza süratle devam ediyoruz” diyerek, sözlerini şu şekilde sonlandırdı: 

“Düzce Gümüşova projemizde imalata başladık ve şu an projemizin yol çalışmaları tamamlanmak üzere. Diğer projelerimizde de alt yapısal süreçler için gerekli başvurular yapıldı. İmalata yönelik çalışmalara ise yakında başlayacağız. Bu gibi projeler, yatırımcıya orta vadede kazanç getirmenin de ötesinde maddi açıdan tasarruf edilmesini de sağlıyor.” 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kripto Coin Carsisi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

KRİPTO COİN ÇARŞISI