CANiK Academy, Londra’da uluslararası kongreye katıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

canik academy londrada uluslararasi kongreye katildi 876f3f0

İSTANBUL, (DHA)- CANiK Academy eğitimcileri, Londra’da gerçekleşen “Askerlerin Fiziksel Performansı Üzerine” (International Congress on Soldiers’ Physical Performance-ICSPP) konulu uluslararası kongreye katıldı. 

Birçok bilim insanı ve saha tecrübesi olan akademik personelin yer aldığı kongrede; psikolojik dayanıklılık, bilişsel-fiziksel performans, spor fizyolojisi, beslenme metabolizması ve çevresel stresörler gibi farklı konular üzerinde yapılan güncel çalışmalar paylaşıldı. 

“KATILIMCILARIMIZIN EN GÜNCEL TEKNİK, TAKTİK VE YÖNTEMLERİ ÖĞRENMESİNİ HEDEFLİYORUZ” 

Konu ile ilgili olarak CANiK Genel Müdürü Cahit Utku Aral, “CANiK Academy olarak, yurtiçi ve yurtdışında askeri ve kolluk kuvvetlerine yönelik verilen eğitimlerin yanı sıra, savunma sanayiimizin önde gelen entegratör ve platform üreticilerine de eğitimler veriyor. Bünyemizdeki seçkin ve deneyimli eğitmen kadrosu ile birlikte bugüne kadar Somali, Güney Afrika, Bangladeş, Pakistan, Brezilya, Filipinler ve Singapur’a giderek başarılı eğitim programları gerçekleştirdik. Geçtiğimiz ağustos ayında da CANiK Academy kapılarını bireysel kullanıcılara açtı. Bu kapsamda, sportif atıcılık eğitimlerinden, taktik atıcılığa, silah bakım eğitimlerinden, acil yaralı müdahalesi eğitimlerine kadar, birçok farklı disiplinde eğitim modülleri bireysel kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. 2024 yılında da CANiK Academy ile dünyanın dört bir yanındaki eğitimlerimize hız kesmeden devam edeceğiz. Londra’da katılım sağladığımız bu kongre kapsamında edindiğimiz bilgilerle, globaldeki literatür çalışmaları ve içerikleri eğitimlerimize entegre ederek, katılımcılarımızın bu alanda en güncel teknik, taktik ve yöntemleri öğrenmesini hedefliyoruz” diye konuştu.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kripto Coin Carsisi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

KRİPTO COİN ÇARŞISI