Ultra Trail dünyasının en iddialı isimleri Kapadokya’da koşacak

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ultra trail dunyasinin en iddiali isimleri kapadokyada kosacak aa1b81b

Ahmet KORKMAZER/Nevşehir,(DHA) – Salomon Cappadocia Ultra-Trail, iddialı isimlerin katılımı ile 14-15 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek.
Dünyanın her yerinden birbirinden renkli binlerce koşucuyu Kapadokya’da buluşturan Salomon Cappadocia Ultra-Trail, 10’uncu yılında rekor katılımla koşulacak. Arjantin’den Kanada’ya, Danimarka’dan Japonya’ya, Filipinler’den Amerika’ya 71 ülkeden 2 bin 434 koşucunun yer alacağı organizasyon Argeus Travel & Events tarafından 14-15 Ekim tarihlerinde düzenlenecek.
Bu sene 10’uncu yılında patika koşu deneyimini genç koşuculara yayan organizasyonda CUT 119 km parkuruna 180 erkek, 49 kadın olmak üzere toplamda 229 koşucu, CMT parkuruna 547 erkek, 151 kadın olmak üzere toplam 698 koşucu, CST parkuruna 706 erkek, 409 kadın olmak üzere toplam bin 115 koşucu, Team Games Short-Trail parkuruna 82 takım, Team Games Medium-Trail parkuruna 20 takım, Team Games CUT- 119 km parkuruna 13 takım katılacak.
Cappadocia Team Games CMT ve CST parkurlarında ise bu yıl ilk kez 16-18 yaş grubuna yer verilerek patika koşuları deneyimi genç koşuculara aktarılacak.
GEÇ KAYITLAR TÜRKİYE ATLETİZM VAKFI’NIN “GENÇ ATLETLERE DESTEK PROGRAMI”NA BAĞIŞLANIYOR
Salomon Cappadocia Ultra-Trail ayrıca geç kayıt gelirlerini Türkiye Atletizm Vakfı’nın “Genç Atletlere Destek Programı”na bağışlayarak Türk atletizminin geleceğine destek oluyor.
ULTRA TRAİL KOŞULARININ İDDİALI İSİMLERİ KATILACAK
Salomon Cappadocia Ultra-Trail’e kaydını tamamlayan koşucuların içinde Ultra Trail dünyasının en iddialı isimleri, Kapadokya’nın güzelliklerini koşarak keşfetmeye ve kariyerlerinde yeni hikayeler yazmaya gelecek. Alanya Ultra Trail Şampiyonları Andorra ‘dan Dimitry Mityaev 905 Puan ve Ekaterina Mityaev 774 Puan ile CUT parkurunda mücadele edecek. Onlara 2016 Salomon Cappadocia Ultra-Trail şampiyonu Aleksei Tolstenko ve 2014 ‘teki ilk yarışın genel klasman birincisi Elena Polyakova eşlik edecekler. Ayrıca Salomon Türkiye takımından Aysel Yalaç ve Beyza Güzel 63K CMT parkurunda, Mehmet Soytürk ise CST parkurunda, Salomon Global’den Varvara Shikanova CMT parkurunda, Team Garmin’den ise Ryan Mex CMT parkurunda mücadele edecek. Ayrıca UTMB parkurlarının ilk 20’sinde finiş görmeyi başarmış, OCC etabının 5’incisi ABD’den Jeshrun Small, OCC kadınlar 12’ncisi Kim Screiber Kapadokya mücadele edecek.
(FOTOĞRAFLI)

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kripto Coin Carsisi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

KRİPTO COİN ÇARŞISI