Redington Türkiye, dijital çözüm sağlayıcısı H3C’nin yetkili Türkiye distribütörü oldu 

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

redington turkiye dijital cozum saglayicisi h3cnin yetkili turkiye distributoru oldu 1ce7d95

İSTANBUL, (DHA) – Bilişim sektöründe katma değerli yeni nesil teknoloji distribütörü Redington Türkiye, dünyanın önde gelen dijital çözüm sağlayıcısı H3C ile distribütörlük anlaşması imzaladı. Anlaşma kapsamında başta anahtarlar, yönlendiriciler, WLAN, güvenlik donanımları, sunucular ve HCI (Hyper Converged Infrastructure) ürünleri olmak üzere H3C’nin tüm ürünlerinin dağıtımını Redington Türkiye üstlendi. 

Redington Türkiye Genel Müdürü Cem Borhan iş ortaklığına ilişkin açıklamasında “Redington Türkiye olarak, H3C’nin ürünlerinin Türkiye’de dağıtımını üstlenmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Ürünleri dünya genelinde birçok kullanıcı ve işletme tarafından yaygın olarak kullanılan H3C ile imzaladığımız bu distribütörlük anlaşması, iş ortaklarımıza ve müşterilerine üst düzey donanım çözümleri sunma misyonumuzda heyecan verici yeni bir dönemi işaret ediyor. Bu iş birliği, donanım çözümleri portföyümüzü genişletmekle kalmıyor aynı zamanda daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşma fırsatı sunuyor” dedi. 

HC3 Uluslararası İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Türkiye Genel Müdürü Wang Chen, “Türkiye’nin teknoloji alanında önde gelen distribütörlerinden Redington’ı yetkili distribütörümüz olarak duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. En son teknolojileri bizim açımızdan uluslararası iş stratejilerimizde önemli bir pazar olan Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturma misyonumuz kapsamında önemli bir kilometre taşı olarak öne çıkan bu iş birliği, ürünlerimizi Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerimize kolayca ulaştırma fırsatı sağlayacak” ifadelerini kullandı.  

Bu iş birliği sayesinde H3C, yenilikçi çözümlerini Türkiye’de daha geniş bir kitleye ulaştıracak ve daha fazla işletme ve kuruluşun en son ağ ve altyapı teknolojilerinden yararlanmasını sağlayacak. Ayrıca bu iş birliği, H3C’nin müşteri tabanını genişletmesine ve Türkiye’deki operasyonlarını büyütmesine olanak sağlarken, müşterilere daha iyi hizmet verme ve dijital dönüşüm hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olma fırsatı sunacak. 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kripto Coin Carsisi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

KRİPTO COİN ÇARŞISI