Hepsiburada, 6. Verimlilik ve Teknoloji Fuarı’nda gençlere yapay zeka eğitimi verdi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

hepsiburada 6 verimlilik ve teknoloji fuarinda genclere yapay zeka egitimi verdi 60fb512

ANKARA, (DHA)- Hepsiburada, 6. Verimlilik ve Teknoloji Fuarı’nda e-ticaret sektöründe sunduğu yenilikçi çözümlerini sergilerken, üniversiteli gençlere büyük dil modelleri ve yapay zeka konulu eğitimler düzenledi. Etkinlikte ayrıca Hepsiburada CEO’su Nilhan Onal Gökçetekin, inovasyon ve girişimcilik hakkında konuştu.

E-ticaret platformu Hepsiburada, 8-10 Şubat tarihleri arasında Ankara ATO Congresium Fuar Merkezi’nde düzenlenen 6. Verimlilik ve Teknoloji Fuarı’nda sponsor olarak yer alarak e-ticaret sektöründe sunduğu yenilikçi çözümlerini sergiledi. ‘Gelecek İçin Teknolojiler’ temasıyla gerçekleşen fuarda, Hepsiburada e-ticaret ekosistemini uçtan uca dönüştüren teslimat, fintek ve yapay zeka uygulamalarını tanıttı.

Hepsiburada’nın e-ticaret sektöründe sunduğu yenilikçi çözümlerini ziyaretçilerle paylaştığı, HepsiJET’in pilot uygulamada olan elektrikli teslimat aracının sergilendiği ve çeşitli oyun kurgularıyla aktivasyonların gerçekleştirildiği standı ise katılımcıların ilgisini çekti.

HEPSİBURADA CEO’SU GÖKÇETEKİN E-TİCARET İNOVASYONLARINI V-TALKS’TA ANLATTI

Hepsiburada CEO’su Nilhan Onal Gökçetekin de fuarın ana sahnesinde gerçekleşen ve sektörün önde gelen isimlerinin konuşmacı olarak katıldığı V-Talks’da ‘İnovasyon ve Girişimcilik Yoluyla Olumlu Etki Yaratmak’ başlıklı bir konuşma gerçekleştirdi. Gökçetekin, konuşmasına kendi girişimcilik hikayesiyle başlayarak Hepsiburada’nın girişimci ruhuyla e-ticaret sektöründe gerçekleştirdiği inovasyonlardan, girişimcilere verdiği desteklerden ve toplumsal fayda sağlamak için yürüttüğü projelerden bahsetti.

HEPSİBURADA TEKNOLOJİ EKİBİ’NDEN GENÇLERE YAPAY ZEKA EĞİTİMİ

Fuar kapsamında ayrıca Hepsiburada Teknoloji Ekibi’nden Kıdemli Veri Bilim Uzmanı Bahadır Şahin gerçekleştirdiği eğitimlerle, Hepsiburada’nın teknoloji kabiliyetlerini katılımcılara anlattı. Gençlere ‘Büyük Dil Modelleri ile Kullanıcı Yorumları: Özetleme ve Prompt Mühendisliği’ konulu eğitimde büyük dil modelleri, nasıl çalıştığı, Hepsiburada’daki uygulamaları ve prompt mühendisliğinin nasıl kullanabileceğini katılımcılara anlattı. İki farklı oturum olarak gerçekleşen, toplamda 300 kişinin katıldığı eğitimin sonunda tüm katılımcılara sertifika verildi.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kripto Coin Carsisi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

KRİPTO COİN ÇARŞISI