AP Genel Başkanı Öz: 31 Mart’ta 72 ilde seçimlere gireceğiz

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ap genel baskani oz 31 martta 72 ilde secimlere girecegiz 54b4f63

Yusuf KANTARLI- Yaşar SERİNTÜRK/ADANA,(DHA)- ADALET Partisi Genel Başkanı Vecdet Öz, “Türkiye genelinde ittifak görüşmelerimiz devam ediyor. Geçmişte ATA İttifakı’nı kurduk. Seçmen bize teveccüh gösterdi. 5,2 oy aldık. Şimdi daha fazla oy alacağımızı tahmin ediyoruz. 31 Mart’ta 72 ilde seçimlere gireceğiz” dedi.
Bir dizi ziyaret ve il binası açılışı için kente gelen Adalet Partisi Genel Başkanı Vecdet Öz ve beraberindeki heyet, ilk olarak Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nde basın toplantısı düzenledi. Adana’da yerel seçimlerde aday çıkartacağını söyleyen Öz, Adana Büyükşehir Belediyesi başkan adayının Kazım Kürşat Erdil olduğunu açıkladı. Düzenlenen toplantının ardından il binası açılışına geçen Öz, Adalet Partisi Adana İl Binası’nın 57’nci olduğunu söyledi. Türkiye genelinde 31 Mart seçimlerine kadar toplamda 72 il binası açacağını ve 72 ilde seçimlere gireceklerini belirten Öz, “Açılışlarımız devam edecek. Hedefimiz, seçimlere kadar 72 ilde il başkanlığı açmak. 31 Mart’ta 72 ilde seçimlere gireceğiz. Türkiye genelinde ittifak görüşmelerimiz devam ediyor. Geçmişte ATA İttifakı’nı kurduk. Seçmen bize teveccüh gösterdi. 5,2 oy aldık. Şimdi daha fazla oy alacağımızı tahmin ediyoruz” dedi.  (DHA)

FOTOĞRAFLI

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kripto Coin Carsisi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

KRİPTO COİN ÇARŞISI