Turkcell Vadi, 3 yılda 500 bin seyirciyi ağırladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

turkcell vadi 3 yilda 500 bin seyirciyi agirladi 9fc4b0f

İSTANBUL, (DHA) – Açık hava sahnesi Turkcell Vadi’de sezon tamamlandı. Turkcell Vadi Açık Hava Sahnesi’nde 3 yıldır ‘Eğlencenin Yaz Hali’ sloganıyla 150 etkinlik düzenlendi. Bu süreçte aralarında uluslararası ünlü isimler de olmak üzere bine yakın sanatçı ve 500 bin izleyiciyi ağırladı. 100 binden fazla Turkcell’li de ekosistem markaları Platinum ve fizy destekleriyle düzenlenen etkinliklerde ayrıcalıklardan ve indirimli biletten faydalandı.

2008’den beri yapılan ve sanatseverler için bir yaz klasiğine dönüşen Turkcell Yıldızlı Geceler konserleri de 2021 yılından bu yana Turkcell Vadi’de gerçekleştirildi. 3 yıldır yapılan etkinlikleri 500 bin izleyici takip etti.

Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alper Ergenekon, “Turkcell olarak kültür sanat alanında bir çok etkinlik aracılığıyla insanların sosyal hayatlarına dokunmaya devam ediyoruz. Son üç yıldır bu alanda verdiğimiz desteğin en güzel örneklerinden biri de Turkcell Vadi oldu. Kültür-sanat etkinliklerinde örnek olan Turkcell Vadi’de sanatta da kimseyi geride bırakmadan, engelli bireyleri de unutmayarak kültürel faaliyetlerden faydalanmalarını sağlayacak çalışmalara liderlik ettik. Bu vesileyle yarım milyon insana dokunmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Engelli bireylere özel hizmetler de sunuldu. Tekerlekli sandalye hizmeti ve görme engelli bireyler için sahne önünde özel alanlar oluşturuldu. Sürdürülebilir bir mekân anlayışı ve toplumsal fayda amacıyla alandaki geri dönüşüm otomatında e-atıklar toplandı. Turkcell Vadi’de yaz boyunca geri dönüşüm kutularında toplanan elektronik atıkların dönüşümünden elde edilen gelir, çocukların eğitimi için bağışlandı. Turkcell Vadi, IPRA Golden World Awards’ta etkinlik kategorisi, sanat ve iletişim kategorisi ile sponsorluk kategorisinde altın ödüle layık görüldü.

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kripto Coin Carsisi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

KRİPTO COİN ÇARŞISI