Kış lastiği uygulamasıyla yoğunluk yaşayan lastikçilere iş takip sistemi geliştirildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

kis lastigi uygulamasiyla yogunluk yasayan lastikcilere is takip sistemi gelistirildi 2e41ee7

İSTANBUL, (DHA) – Zorunlu kış lastiği uygulaması bu yıl 25 Kasım’da başlatıldı. Sürücüler ise soluğu lastikçilerde aldı. Bu dönemde yoğunluk yaşayan lastikçiler için bulut tabanlı bir yazılım çözümü geliştirdiklerini söyleyen Lastsis Kurucu Ortağı Kayhan Akartuna, “Servislerin stok, satış ve depo yönetimini hızlı ve hatasız bir şekilde gerçekleştirebilmesini sağlıyoruz” dedi.

Lastik sektörüne özel içinde birçok çözümü bulunduran profesyonel iş yönetim sistemi Lastsis’in Kurucu Ortağı Kayhan Akartuna, “Geliştirdiğimiz yazılım müşteri memnuniyetini önemseyen ve verimliliklerini artırmak isteyen şirketlere ayrıcalık kazandırıyor. İşletmeler, herhangi bir cihazdan ya da yerden sisteme erişerek tüm süreçlerini kolaylıkla yönetebiliyor. İş emri açma, lastik depolama, filo müşterilerini, cari hesap ve tedarikçileri yönetme gibi önemli işlemleri basit bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Stok yönetimi ve depo yönetimini kolaylıkla takip edebiliyorlar” şeklinde konuştu.

BARKOD OKUYUCU İLE STOKLAR TEK TIKLA GÜNCELLENEBİLİYOR”

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için sektöre özel olarak geliştirilmiş bir iş yönetim aracı olan sistemlerinin depolama, satış ve sonrası tüm işlem adımlarının takibi için hazırlandığının altını çizen Akartuna, “Müşteri verileri ve araç bilgileri, sisteme kaydedildikten sonra iş emri oluşturma süreci oldukça hızlı ilerliyor. Süreç tamamlandığında, iş emirleri istenirse tek bir tıklamayla e-faturaya dönüştürülebiliyor. Böylece işletmeler hem zamandan tasarruf ediyor hem de hata olasılığını en aza indiriyor. Ayrıca, kullanıcılar müşteriye satılmış olan ürünlerin stoktan düşülmesinde ve kârlılık analizlerinde temel veri kaynağı olarak kullanılan tüm iş emirlerini de raporlayabiliyor. Bu sayede, finansal süreçlerini güçlendirirken müşteri memnuniyetini artırıyor” ifadelerini kullandı.

Üretim yıllarına göre barkod okuyucu ile stok takibi yapabilmenin sadece kendilerine ait programa özel bir husus olduğunu söyleyen Akartuna, şu bilgileri paylaştı:

“Lastik sektörünün iyi tanıyan ve dinamiklerini bilen bir ekip olarak, yazılımımızı buna göre tasarladık. Böylece, herbir stok süreci, barkod basma maliyeti, iş ve insan gücü de sıfırlanarak barkodlara göre yönetilebiliyor. Barkod okuyucu ile depo saymak, sayım raporu almak ve farklarını anında raporlayarak istendiğinde stokları tek bir tıklama ile güncellemek de mümkün oluyor.”

“DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİ, ETKİLİ HİZMET SUNMAYI SAĞLIYOR”

Akartuna, “İşletmeler, yazılımımızla depolama operasyonlarında da yaşadığı zorlukları en aza indirmek için lastiğin rafından, bölümüne, diş derinliğine, özelliklerine ve genel durumuna kadar tüm önemli bilgileri kaydedebiliyor. Böylece, süresi geçmiş veya belirli bir diş derinliğinin altındaki lastikler kolayca belirlenebiliyor. Kayıt sistemi, işletmelere profesyonel bir hizmet sunma imkanı tanırken, sektörde rekabet gücü kazandırıyor. Lastik saklama sürecini sadece bir depolama işlemi olmaktan çıkarıp işletmelerin güvenli ve etkili bir hizmet modeline dönüştürüyor” dedi.

“İŞ SÜREÇLERİ, TEK BİR YAZILIMDAN TAKİP EDİLİYOR”

Akartuna sözlerine şöyle sonlandırdı

“Sistemimizle işletmeleri B2B müşterileri için de destekliyoruz. Sipariş süreçlerindeki tüm adımlarını müşterilerine SMS ve e-posta yoluyla anlık olarak bildirmelerine, iletişimlerini kuvvetlendirmelerine olanak tanıyoruz. Geliştirdiğimiz sistemdeki temel gayemiz işletmelerin iş süreçlerini kolaylaştırmak. Kullanıcılar uçtan uca çözümlerimizle stok, satış, depo yönetimi gibi adımlarını hızlı ve hatasız bir şekilde yürütüyor. Sistemi incelemek isteyenler, web sitemizden 14 günlük deneme aboneliği alarak deneyebiliyor.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kripto Coin Carsisi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

KRİPTO COİN ÇARŞISI