Akiş GYO, kurumsal yönetim derecelendirme notunu 9,64 olarak güncelledi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

akis gyo kurumsal yonetim derecelendirme notunu 964 olarak guncelledi dc302bc

İSTANBUL, (DHA) – Akkök Holding’in iştiraki Akiş GYO, Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş. tarafından yapılan genel değerlendirmede, derecelendirme notunu 9,64 olarak güncellediğini duyurdu.

Raporda 4 kategorinin ağırlıklarına göre oluşan genel değerlendirme notuna yönelik konuşan Akiş GYO A.Ş. Genel Müdürü Levent Çanakçılı, şirketin kurumsal yönetim derecelendirme notuyla gayrimenkul ve inşaat sektöründe zirvede yer aldığını ve kurumsallık anlayışı ile Türkiye’de bulunan diğer GYO’lar arasında farklı bir konuma sahip olduklarını belirterek, şunları kaydetti:

“Akiş GYO, sektördeki lider konumunu korumak için kurumsal yönetimde gösterdiği üstün performans ve sürekli iyileştirme çabalarına odaklanmaya devam ediyor. Kurumsal yönetişimi güçlü halka açık şirketlerin hisselerinin özellikle uluslararası yatırımcılar tarafından tercih edilen yatırım araçlarının başında geldiğini ve bu durumun her geçen gün daha da ivme kazandığını gözlemliyoruz. Bu kapsamda şirket, paydaşlarına ve yatırımcılarına karşı üstlendiği sorumluluğu en üst düzeyde tutarak güvenilir bir ortam sağlamak için kararlılıkla çalışmaktadır. Bu çabalar, Akiş GYO’nun geleceğe yönelik finansal ve operasyonel hedeflerine sağlam adımlarla ilerlemesine olanak sağlayacaktır.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kripto Coin Carsisi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

KRİPTO COİN ÇARŞISI