İflas Santigrat, Bitcoin Madencilik Teçhizatı Kredilerinden ve Kuponlarından 14,4 Milyon Dolar Toplamayı Hedefliyor

Bitcoin & Madencilik
Bitcoin & Madencilik
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin Madencilik
Bitcoin Madencilik

Geçici CEO Christopher Ferraro’ya göre, feshedilmiş kripto para kredi kuruluşu Celsius, 9 Şubat 2023 tarihli bir iflas mahkemesi dosyasında, Bitmain tarafından desteklenen kredilerden ve kuponlardan 14 milyon dolardan fazlasını güvence altına almayı hedefliyor. borçluların madencilik işine yarar. ”

Celsius Geçici CEO’su, Bitmain Kredileri ve Kuponları Yoluyla Fon Toplama Planını Açıkladı

Celsius’un geçici CEO’su Christopher Ferraro’ya göre , iflas etmiş kripto para birimi borç verme şirketi, Bitmain kredileri ve milyonlar değerindeki kuponlardan oluşan bir önbellekten 14.4 milyon dolar toplamaya çalışıyor. Şirket, kuponları 7.4 milyon dolara, kredileri ise 7 milyon dolara satmayı planlıyor. Bitmain kuponları, sahibine şirketten gelecekteki satın alımlarında %10-30 indirim sunarken, krediler sahiplerine madencilik teçhizatı üreticisinden %100 nominal değerde nakit itfa sağlar.

Ferraro, mahkeme dosyasında , “Borçluların madencilik teçhizatı satın almak için Bitmain Kuponlarını kullanmakla ilgileneceğini öngörmüyorum” dedi . “Bu nedenle, Bitmain Kuponları borçluların mülklerine hiçbir fayda sağlamaz çünkü borçlular bu Bitmain Kuponlarını süreleri dolmadan önce yeni madencilik teçhizatı satın almak için kullanmayı düşünmezler. Öte yandan, Bitmain Kuponlarının satışı, borçluların likiditeye en çok ihtiyaç duyulan bir zamanda yaklaşık 7,4 milyon dolar elde etmelerini sağlayacaktır” dedi.

Ferraro şöyle devam etti:

Bitmain Kuponlarının ikincil piyasadaki değeri, Bitmain Kuponlarının sona erme tarihleri ​​yaklaştıkça önemli ölçüde değer kaybeder ve son kullanma tarihi yaklaştıkça amortisman oranı artar.

Celsius’un geçici CEO’su, borçluların şu anda “altı potansiyel alıcı” ile görüşmelerde bulunduğunu belirtti. Bitmain kredilerinin kuponlar gibi bir son kullanma tarihi bulunmamakla birlikte, Bitmain’in kredilerin transferini kısıtlayan güncellenmiş 2023 hizmet şartları nedeniyle devredilemezler. Ferraro, “Bitmain kredileri doğrudan tahsis edilemediğinden, borçlular kredileri üçüncü taraf alıcılar adına madencilik teçhizatı satın almak için kullanmayı planlıyor” dedi. Bu üçüncü taraf yaklaşımı, Celsius’un Bitmain kredilerinin “nominal değerinin yaklaşık %85-88’ini gerçekleştirmesini” sağlayacak.”

Ferraro, enerji ve bitcoin fiyatlarındaki dalgalanmalardan kaynaklanan potansiyel değer kaybı ve Bitmain’in bu kredilerin kullanım kurallarını değiştirme olasılığı nedeniyle Bitmain kredilerini elde tutmanın ihtiyatlı olmayacağını savunuyor. Ferraro, borçlular için, uzun vadede kendileri için hiçbir değeri olmayacak bir şeyi ellerinde tutmak yerine, kredileri acil likidite için satmayı “altın bir fırsat” olarak görüyor.

Güncel Bitcoin-Altcoin analiz ve yorumlarımız için YouTube Kanalım olan Kripto Coin Çarşısını ziyaret edip videolarımızı izleyebilirsiniz.

YASAL UYARI !!

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

1
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kripto Coin Carsisi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

KRİPTO COİN ÇARŞISI