Bitcoin Bam (BTCBAM) Coin Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bitcoin Bam (BTCBAM) Coin
Bitcoin Bam (BTCBAM) Coin Yükseliyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 BTCBAM, Avrupa’nın ilk kripto yatırım borsasını kurmak için Spektral Yatırım Bankası ile iş birliği ve teminat kullanım anlaşması imzaladı. Spektral Yatırım Bankası, BTCBAM ekibi tarafından üretilecek toplam 7 blok zincire sahip olan koin için ayni teminat garantileri de veriyor. Spektral Yatırım Bankası, BTCBAM’in %25’ini satın aldı.

UTXO modeline dayanan BTCBAM, PoS’un mutabakat mekanizmasını benimser ve yatırımcılar ve token geliştiricileri için bu yeniliği yapmak için dünyadaki halka açık blok zinciridir.
Qtum’un çatallı versiyonu olan BTCBAM Coin ve Blockchain, Qtum Chain tarafından sağlanan hizmetleri ve entegrasyonları da sağlar.
-Proof of Stake Algoritması
-UTXO Modeli
-Akıllı Sözleşme
-Değer Aktarımı

BTCBAM Coin, Coinpayments Modülüne de entegre edilmiştir
Platformun Shopify, WooCommerce vb. online alışveriş altyapıları ile yapılan anlaşma, kripto para birimlerinin piyasada kullanılmalarına büyük imkan tanıyor.

BTCBAM Projesi Hakkında Sorular

Bitcoin Bam (BTCBAM) Coin
Bitcoin Bam (BTCBAM) Coin Yükseliyor

1. BitcoinBam nedir? Bizimle daha detaylı paylaşır mısınız?

Yanıt: Bitcoin Bam, UTXO modeline dayalı olarak BTCBAM olarak adlandırılır ve Proof of Stake (PoS) mutabakat mekanizmasını benimser ve merkezi olmayan bir halka açık blockchain ekosistemi ve kripto para birimidir. Dolayısıyla, yatırımcılar ve belirteç geliştiricileri için bu yeniliği yapmak dünyadaki halka açık bir blok zinciridir.
UTXO modeli, Bitcoin’i Ethereum’un EVM modeliyle birleştirir. Bu da hibrit bir blockchain ekosistemi oluşturma şansı verir. BTCBAM, Ethereum akıllı sözleşmeleri ve Bitcoin ağ geçitleriyle uyumludur. BTCBAM, Ethereum Virtual Machine ile uyum içinde çalışır, Ethereum ağında çalışan tüm akıllı sözleşmeler BTCBAM zincirinde de çalışabilir ve bunun tersi de geçerlidir. Bunun anlamı: Ethereum ağındaki herhangi bir dApp, BTCBAM ağına kolayca taşınabilir. Buna DeFi protokolleri de dahildir. Btcbam ERC20, ERC223, ERC721, ERC827 standartlarını kullanabilir.

2. Sizi BitcoinBam’i başlatmaya iten nedir?

BitcoinBam’in çözmeyi amaçladığı gerçek dünya sorunlarından/acı noktalarından bazıları nelerdir?
• Sektördeki diğer benzer projelerle karşılaştırıldığında BitcoinBam’in benzersiz satış noktaları nelerdir? (Projenin niteliğine bağlı olarak isteğe bağlı olarak cevaplanabilir)

Cevap: Ethereum ağı, DeFi ekosisteminde en çok tercih edilen ağdır. Ancak Ethereum ağındaki blokların kapasitesinin sınırlı olması nedeniyle sürekli tıkanıklığa neden olur. Bu da işlemlerin zamanında gecikmesine neden olur. Ethereum ağının yoğun kullanımı nedeniyle kullanıcılara zaman kaybettirmenin yanı sıra yüksek ücret politikası nedeniyle alternatif arayışları giderek artıyor. BTCBAM ağının özellikleri ile bu alternatifler arasında yerini almıştır. Dolayısıyla, zincirimizin akıllı sözleşmesini kullanacak her tokenizasyon projesinde, NFT’ler, Metaverse ve tokenizasyon projeleri gibi zincirde düşük ücretler ve daha fazla hız kullanma şansı da var. NFT Market Market’te ücretsiz NFT üretme şansı yakalayacak olanlar, Metaverse projesiyle de yeni dünyaya adım atabilecekler. Tüm bu özellikleriyle BTCBAM, kendi akıllı sözleşmesini oluşturmak isteyenleri de aramızda görmek istiyor.

Ayrıca BTCBAM bir Proof-of-Stake (PoS) blok zinciridir. Ağ kullanıcıları, belirteçlerini stake ederek ödüller kazanabilir. Böylece yapılan her yeni staking, ağın güvenliğini sağlamaya yardımcı olur. PoS ağları, teknik yapıları nedeniyle İş Kanıtı ağlarından çok daha az enerji tüketir. Bunun yerine, herkes jetonlarını kilitleyerek ödüller kazanabilir.

3.BTCBAM’in BitcoinBam’deki rolü nedir? Bize tokenomik hakkında daha fazla bilgi verir misiniz?

Bitcoin Bam (BTCBAM) Coin
Bitcoin Bam (BTCBAM) Coin Yükseliyor

Yanıt: BTCBAM zinciri, geliştiricilere ve kullanıcılara merkezi olmayan ekonomiye açık erişim sağlar. Zincire herkes katılabilir ve güçlü araçlarından yararlanabilir. Özellikle akıllı sözleşmeler, ağın tüm işlemlerine adil ve şeffaf erişim sağlar.
Akıllı sözleşmeleri yürütmek için kullanılır. Ayrıca BTCBAM’inizi stake edebilir ve pasif ödülleri güvence altına alabilirsiniz. Bu ödüller ayrıca doğrudan BTCBAM olarak ödenir.

4. BitcoinBam ile ilgili olarak kullanıcılarla paylaşmak istediğiniz heyecan verici haberler veya güncellemeler var mı?

Cevap: Süreç haritamıza paralel ilerlemeye devam ediyoruz. Ancak sektörel gelişmelere eşlik etmek bizim için çok değerli. Bu nedenle ekiplerimizin yeni yılla birlikte duyurulacak olan NFT Market Place ve Metaverse projesi için çalıştıklarını duyurmaktan gurur duyuyoruz. İşte yatırımcılarımız için Noel hediyeleri.

Merkezi olmayan borsa ve akıllı sözleşmelerimizi kullanarak projelerini hayata geçirmek isteyen girişimcileri de yeni yılda desteklemeye başlayacağız.

Gelişimimize destek olan tüm mevcut yatırımcılarımıza teşekkür ederiz. Onlarla birlikte büyüyen bir aile olduk ve bugün burada ailemize katılacak yeni yatırımcılarla bu sektöre değer katmaya devam edeceğiz…

Topluluğumuz katlanarak büyüdü. An itibariyle Twitter’da yaklaşık 12 bin, Telegram’da 30 bin takipçimiz var. Bunu daha da yüksek bir sayıya çıkarmayı ve ötesine geçmeyi umuyoruz.
Ve nihayet yeni listeler kısa süre içinde duyurulacak, böylece topluluğumuzun bir parçası olan herkes duymaktan hoşlanacak..

5. Projenizi TEK kelimeyle özetleyecek olsanız bu ne olurdu? Neden? Niye?

Bitcoin Bam (BTCBAM) Coin
Bitcoin Bam (BTCBAM) Coin Yükseliyor

Cevap: “Sıradaki Büyük Şey”
Projenin temel amacı, geliştiricilere Ethereum’un programlanabilirliği ile karıştırılmış ve Sonraki Büyük Şey olmaya hazır Bitcoin güvenliğine erişim sağlamaktır!

6. Yol haritasına göre sıradaki en önemli önceliğiniz nedir? Hedefe ulaşmak için yeterli paranız ve güçlü bir topluluğunuz var mı?

Cevap: Bu kadar kapsamlı bir projede sadece bir alanı öne çıkarmak geliştirici ekibimize saygısızlık olur. Ancak asıl hedefimiz olan blockchain çözüm noktası olma isteğimize burada cevap verebiliriz. Kendi ekosistemine sahip Ethereum, Avalache, Solano, Polkadot vb yapılar gibi güçlü olmak önceliğimizdir..
Zincirde üretilen fonksiyonlar faaliyete geçtiğinde daha fazla takipçi, yatırımcı ve geliştirici

Bitcoin Bam (BTCBAM) Kaç Dolar?

Günün erken saatlerine yüzde 7’lik bir düşüşle başlayan BTCBAM, an itibariyle toparlanıp yükselişe geçtiği görülüyor. 

Güne yüzde 7’lik düşü ile 0.85 dolardan başlayan BTCBAM, yazının yazıldığı saatlerde yüzde 4 yükselişi ile 0.98 dolara ulaştığını görüyoruz. 

Bitcoin Bam Coin
Bitcoin Bam (BTCBAM) Coin Yükseliyor

Yukarıda ki 4 saatlik BTCBAM’ın grafiğine baktığımızda EMA 50, EMA 100 ve EMA 200 günlük hareketli ortalamaların üzerine çıktı. Yukarıya doğru yapacağı ilk momentumda BTCBAM Coin, 1 dolar direncini kırıp üzerinde 4 saatlik pozitif bir mum kapatması durumunda yüzde 50’lik bir yükseliş yaparak 1.5 dolar direncini denemek isteyebilir.

Güncel Bitcoin ve altcoin analizlerimizi YouTube kanallarımız olan Kripto Coin Çarşısı ve Borsa Relax Kanallarımızı ziyaret edip videolarımızı izleyebilirsiniz.

YASAL UYARI !!

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kripto Coin Carsisi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

KRİPTO COİN ÇARŞISI