Metaverse Token’lerinde AXS Önde Giderken, Sand, Mana, Gala, Enj’de Son Durum

Metaverse Tokenleri
Metaverse Tokenleri, Axs, Gala, Mana, Sand, Enj
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeni haftaya yükselişle başlayan Metaverse Token’lerine öncülük eden Axs, her an ralliye geçebilir dikkat!

Axie Infinity (AXS)
Axie Infinity (AXS) Yükseliyor!

Yaklaşık bir yıl önce yani 31 ekim 2021’de en yüksek seviyesi olan 165 doları gören axs, uzun zamandır satış baskısıyla karşı karşıya kaldı. Bu da Axs’ın fiyatını 5 doların altına kadar düşürmüştü.

Axie Infinity (AXS) Kaç Dolar Olur?

Axie Infinity (AXS)
Axie Infinity (AXS) Yükseliyor!

Axs, bu gün yapmış olduğu ani yükselişi ile yatırımcıların dikkatini çekmeyi başarmış görünüyor. Yaklaşık 8.88 doları test eden Axs, hareketli ortalamalardan EMA 50 ve EMA 200 günlüğün üzerine çıkmayı başardı. Yazının yazıldığı sırada Axs, yüzde 18’lik yükselişi ile 8.08 dolardan işlem görüyordu.

Yükseliş Momentumunun devam etmesi durumunda Axs, ilk direnci olan 10.33 dolara denemek isteyebilir. Ralli yapması durumunda ilk hedefi 15 dolar olabilir. dikkat!

The Sandbox (SAND) Kaç Dolar Olur?

The Sandbox (SAND)
The Sandbox (SAND) Yükseliyor!

Sandbox, yaklaşık bir yıl önce 8.5 dolara kadar yükseldikten sonra Piyasa olumsuzluklarından etkilenerek yediği satış baskısından dolayı 0.50 dolara kadar büyük bir düşüş yaşamıştı.

The Sandbox (SAND)
The Sandbox (SAND) Yükselişi Devam Edebilir!

Yukarıda ki grafikten de anlaşılacağı üzere The sandbox (sand), 058 dolarda bulunan EMA 50 günlük hareketli ortalamalarda ki desteğinden oldukça uzaklaşmış görünüyor. Yukarıda bulunan EMA 200 günlük hareketli ortalamalarda ki 0.65 dolar direncini test etmeye çalışıyor. An itibariyle yüzde 5.65 yükselişi ile 0.62 dolardan işlem gören Sand, yukarı yönlü yapacağı momentumu ile 0.80 dolarları görmek isteyebilir.

Mana Kaç Dolar Olur?

Mana
Mana Coin Yükseliyor!

Mana, 22 Kasım 2021’de yaklaşık 6 doları gördükten sonra piyasada ki düşüşünde büyük satış yiyerek o da nasibine düşeni almıdı.

Mana Coin
Mana Coin Yükseliyor!

Yukarıdaki Mana’nın dört saatlik grafiğini incelediğimizde, EMA 50 günlük hareketli ortalamalarda ki 0.40 dolar desteğinden uzaklaşıp, EMA 200 günlük hareketli ortalamalarda ki direnci olan 0.47 dolara doğru bir yükseliş momentumu sergilediğini görüyoruz. Eğer bu direnci kırarsa ilk hedef fiyatı 0.55 dolar olabilir. An itibariyle yüzde 4’ün üzerinde bir yükseliş yaparak 0.4273 dolardan alıcı buluyor.

Gala Coin Kaç Dolar Olur?

Gala Coin
Gala Coin Yükselişe geçebilir!

Kasım 2021’de yaklaşık 0.84 dolara kadar yükseliş yapan Gala, yatırımcıların gönlünde taht kurmayı başarmış olsa da piyasada ki olumsuzluklar yüzünden daha önceki yükseliş ile hanesinden atmış olduğu sıfırın birini, düşüşler ve satış baskılarından dolayı sıfırı tekrar hanesine geri misafir etti. misafirlik ne kadar sürer bilinmez.

Gala Coin
Gala Coin Yükselişe geçebilir!

Yukarıdaki grafiğe göre Gala, 0.025 dolar desteğinde ki EMA 50 günlük hareketli ortalamalardan uzaklaşmış görünüyor. İlk direnci EMA 200 günlük’te ki 0.030 dolarda. Buraya doğru bir Momentum başlattığını görüyoruz. 

Burada ki direncini kırması durumunda Gala, 0.045 doları görebilir. yazının yazıldığı saatlerde gala, yüzde 2’nin üzerinde ki yukarı yönlü Momentumu ile 0.02570 dolardan alıcı buluyordu.

Enjin Coin (ENJ) Kaç Dolar Olur?

Enjin Coin (ENJ)
Enjin Coin (ENJ) Nereye Gidiyor?

Yaklaşık bir yıl önce 4.84 dolara kadar yükselen Enj Coin (ENJ), piyasalarda ki olumsuz esen rüzgarlardan Enj’de nasibini almış görünüyor. Beklentilere cevap veremeyen Enj’de son durum!

Enjin Coin (ENJ)
Enjin Coin (ENJ) Nereye Gidiyor?

Tukarıka ki ENJ grafiğine baktığımızda ilk gözümüze çarpan, yükseliş trendini yakalamış olduğu görülüyor. 0.30 dolar desteğinden uzaklaşan Enj Coin, EMA 50 günlük desteğini terk ederek yukarıda ki EMA 200 günlük hareketli ortalamalarda bulunan 0.35 dolara doğru bir ivme yakaladığını görüyoruz. Bu direnci kırması durumunda bizleri ilk bekleyen 0.040 dolar direnci olacaktır. An itibariyle Enj, yüzde 3’e yakın yükselişi ile 0.32 dolar seviyelerinden alıcı buluyor.

Güncel Bitcoin-Altcoin analiz ve yorumlarımız için YouTube Kanalım olan Kripto Coin Çarşısını ziyaret edip videolarımızı izleyebilirsiniz.

YASAL UYARI !!

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kripto Coin Carsisi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

KRİPTO COİN ÇARŞISI